top of page

REGISTRACE OTEVŘENÁ: Hledání pravdy a mentálního jasu

Online, živě vysílaný kurz 10 dní k pokoji a mentálnímu jasu začíná ceremoniálem 12.12.! Zažij poslední letošní kurz, přežij vánoční shon a užij si konec roku spolu se silnou komunitou žen. Čeká Tě 10+1 živých přenosů, 10 meditací a ucelených ásanových praxí.


Óm kamarádky, sestry, spolucestovatelky,


v minulém příspěvku jsem se ptala, co do konce roku potřebuješ. Pod heslem HELL YEAH 🤟🏻 jste odepisovaly:

Utřídit si tenhle šílenej rok. Dát si dohromady svoje 💩. Vyčistit si prostor, zaměřit se na sebe a své potřeby. Srovnat si myšlenky a záměry, co dál. Naučit se nechat některé věci být. Nechat někoho odejít, pustit sžírající představy. Energeticky se nakopnout, jsem down. Odpočinout si. Čerpat z úžasné atmosféry skupiny.


Zaprvé děkuji za sdílení. Za druhé HELL YEAH!Moc dobře víš, že jóga je návratem k jednotě. Tak to zas zkusme! Jak jsme říkaly v závěrečné lekci minulého kurzu: Santóša je jen jeden mžik od nás, zcela na dosah, jeden dech, jedno mrknutí a je s námi. Šrí šrí.NÁPLŇ PROSINCOVÉHO KURZU K MENTÁLNÍ JASNOSTI A PRAVDĚ


Praxe budou opět protkané kouzelnými příběhy lidí i bohů z dob samotného stvoření světa. Ty se vám líbily nejvíc!


Archetypy božstev, mýty a příběhy nám pomohou získat nadhled, porozumění kontextu, širšího rámce.


Mantry, mudry a rituály jej zakotví hluboko do podvědomí.


Ásany a pránajáma pohladí nervový systém a pomohou pročistit všechny kóši, vrstvy těla, od toho fyzického po jemněhmotné.ROZPIS NAŠICH SETKÁNÍ:


12.12. sobota 19:30 zahajovací praxe

13.12. neděle 9:30 bonusová Face Yoga se Simonou

14.12. pondělí 19:30 nov, zatmění a bonusový Tarot reading s Aurorou

17.12. čtvrtek 7:00

19.12. sobota 9:30

21.12. pondělí 19:30 oslava slunovratu a rituál

24.12. čtvrtek 7:30 „Jsem ve středu“, 45 minutová praxe na sváteční dny

27.12. neděle 19:30

30.12. středa 19:30 úplněk a zakončení roku

1.1. pátek 16:00 novoroční praxe

3.1. neděle 9:30 oslava života


Večerní přenosy budou zpravidla delší a budou kromě cvičení obsahovat i povídání, teorii, úvod k tématu. Ranní setkání budou navazovat a rozvíjet témata v praxi: řízená meditace, mantra, cvičení a relaxace a budou kratší (do 60 max 75 minut, jak jste si přály). Výjimkou bude setkání 24.12., které bude 45 minutové. Je to praxe sestavená tak, aby ses k ní mohla vracet i další busy dny plné rodinných návštěv, kil cukroví a brsalátu.

Deníčkové, sebepoznávací a self-care úkoly budou tentokrát na vaše přání častější, ale méně obsáhlé. A budeme je spolu pravidelně vyhodnocovat, protože jste chtěly ještě víc sdílet ❤️ Mám pro Tebe malilililililičkaté deníčkové úkoly skoro na každý den. Takové, které mají vytvořit pěkně příznivé podmínky pro to, aby nám po společném měsíci bylo dobře.BONUSY, DÁREČKY A INSPIRACE NA EKO DÁRKY


Face Yoga se Simonou, královna face jógy u nás studovala přímo u Fumiko Takatsu. Abychom k našim rituálům mohly přidat i obličejovou rozcvičku, Simona nám rozjasní tvář hned v neděli v 13.12. Její 6ti týdenní kurz o 42 videích je do 6.12. se slevou 690 Kč s kódem lovemyface2020, kdybys chtěla sobě nebo někomu darovat hodně cool dárek.
Circlle nám věnuje 2 poukazy na 1000 Kč. Je to jediné sportovní oblečení, které má recyklované i nitě, což mě absolutně bere. „I used to be trash but now I’m fashionable.“
S vydavatelstvím Maitrea jsem vybrala 5 božích titulů:Beady Belle nám zase věnovala krystalový olej, ekologický aroma difuzér a prstýnek na míru 🥰
Nový bonus s Aurou Jaguari

Aurora Jaguari je kamarádka, kterou znám doslova úplně od narození. Tato divoška, tanečnice, zcestovalá šamanka a léčitelka nám daruje výklad z Tarotu a úvod do výkladu z dlaně. „Moje výklady z dlaně otevírají mapu duše, ukazují v jaké energii se člověk zrovna nachází, různé vlivy, které na něj působí. Ukazuje rady k dobrému směřování, které je v souladu s jeho podstatou.“

Na nov 14. 12. se po společné večerní praxi Aurora naladí na náš kruh a vyloží nám Tarot na konec roku 2020.

DÁREK: Dalším 3 z vás daruje soukromé čtení z ruky!
Almara Soap mi poslali 10 těchto fialkových přenádherných mýdlíček Aura.


Přála jsem si, aby byl tento kurz plný inspirace, laskavosti a každá z vás měla možnost vybrat si z dárečků, který je pro ní ten nej. Proto si ve skupině každá vybere, jaký dáreček chce, a pak až o něj budeme losovat!

Uděláme si to prostě nejlepší! Vykouzlíme si prostředí k tomu, aby zase mohla promluvit naše duše, rozkvetla naše vnitřní moudrost a uvidíme, co se bude dít!


PROČ SE PŘIPOJIT – zase a nebo konečně poprvé?


•zavážeš se sama sobě, kamarádkám ve skupině i mně, že budeš pravidelně cvičit!

•živé přenosy jsou ohromná výhoda – fakt Tě na podložku dokopou

•pustit si vše ale můžeš i ze záznamu během kurzu i po jeho skončení

•prozkoumáš jógová témata hezky do hloubky. Kamarádky z minulého kurzu už ví, co je ahimsa, kráčí s boží jiskrou brahmačajra, hoří tapasem, mluví a smýšlejí v satje, ví, proč se kvůli Lakšmí kvedlal mléčný oceán, proč má Šiva modrý krk, dýchají sama vritti a drží půsty a to je jenom zlomek:))))

•nebudeš na to sama! Blbý den? Napíšeš do skupiny a uvidíš tu spoustu podpory.

•najdeš rytmus a řád v této fluidní době, kdy čas utíká moc rychle, nebo pomalu

•zjistíš o sobě spoustu nového – kdo je to „já“, co je má esence?

• na rozdíl od drop-in, jednorázových lekcí na sebe lekce v kurzu tematicky i anatomicky navazují, prohlubuješ tak smysluplně svou praxi

• každodenní deníčkový úkol jako připomínka malého, krátkého vnitřního zastavení

• jak mi kamarádky psaly: cvičení je po internetu spoustu, ale přesah, který dostanu v tomto kurzu, je jedinečný.


Po překrásně, vesele i meditativně společně strávených svátcích přijde leden. Jak možná víš, bývá to podle psychologů nejtěžší období roku, tmy, prázdnoty a depek.

Proto rovnou po skončení vánočního kurzu navážeme lednovým kurzem, jehož náplň bude nejmilejší a sladká jako měkké růžové marshmellows pro Tvou duši :) Intenzita a pravidelnost praxe bude podobná rozvrhu viz výše. Mezi velkými bonusy bude conscious goal setting, vizualizace snů, mood boardy a hezká dávka psychologie a sebepoznání.


CENA KURZŮ A STIPENDIUM PRO NEVYDĚLÁVAJÍCÍ (POSTIŽENÉ KORONOU)


Vánoční kurz samostatně stojí 2108 Kč.

Dva kurzy zakoupené společně 3108 Kč (místo 4264 Kč).


Přihlas se na vánoční kurz a kamarádce věnuj dárkový poukaz

nebo

se zaregistruj rovnou na prosincový i lednový kurz

za 3108 Kč místo 4264 Kč.Pořád platí nabídka částečného i plného stýpka – stačí napsat, že kurz opravdu potřebuješ, ale finančně si jej nemůžeš dovolit. Sama si navrhneš, zda chceš/můžeš zaplatit později, či vůbec, půlku nebo ani kačku. Nikomu jsem nikdy neřekla ne. #girlssupportgirlssupportgirls


Start online výzvy je 12.12. v 19:30. Začneme seznámením, úvodem, nalezením společného i individuálního záměru (slibu, Sankalpy) a posvěcením naší cesty, mantrou. Následující dny podle rozpisu v uzavřené skupině na Fb.

 Jak se připojit:

• napiš mi na dejsipokoj@gmail.com, že máš zájem se přidat!

• svůj příspěvek odešli na č.ú. 1967237053/0800

• následně se připojíš do Facebookové skupiny.

Připoj se hned! Skupina už je vytvořená, zveřejňuji v ní exkluzivní článečky a začínáme se v ní seznamovat a sdílet!


Om omm, těším se omomoooc!

Andrea


971 zobrazení

Commentaires


bottom of page