top of page

Rozvrh lekcí

Kotva 1

Podmínky & popis lekcí

(čti prosím pozorně)

Registrace je závazná. Při zrušení méně než 12 hodin dopředu Tě poprosím o storno poplatek 108 Kč.

Podložky a pomůcky jsou na místě k půjčení.​ Do Lotusu i Pohledu přijď o 10 minut dřív a zazvoň.​ 

Cena za lekci se odvíjí od Tvé finanční situace od 108 Kč do 350 Kč, aby jóga byla dostupná pro všechny a mohl*a jsi chodit pravidelně, ne jen po výplatě:). #sisterssupportsisters​ ​​

Pondělí od 7:00 online ve skupině

Dej si pokoj na Facebooku + záznam

Nastav si budíka (pět budíků?) o trochu dřív a jak laňka vyskoč radostně z postele. Je pondělí ráno!

 

Uspěchaný a obávaný čas přepíšeme společným usebráním, astro-předpovědí (mít přehled o úplňcích a konjunkcích se hodí), intencí/sankalpou a hravou ásanovou praxí, ze které vyjdeš osvěžená, ukotvená a ready na život.

 

Ten blažený pocit, až půjdeš do práce ulicemi plnými nervózních lidí, kteří jako v pondělí ráno nemeditují? za to stojí.

45 minut. Online ve skupině Dej si pokoj na Facebooku, kde záznam zůstane 7 dní. Připoj se o pár minut dřív, ať začneme a skončíme včas.

Cena: 80–240 Kč

7.jpg

Úterý od 19:00 v buddhistickém centru Lotus, Dlouhá 2, Praha 1

Zavítej do silného prostoru meditačního centra Lotus k hluboce zpřítomňující praxi.

 

Po večerním vánku pustíme s výdechem dramata všedního dne a zaexperimentujeme s rozšířením svého sebepojetí. Vřele přivítáme vše, co v sobě najdeme.

 

Kultivujeme laskavou všímavost k tělu, dechu a jemným vjemům, aby naše ásany nezůstaly ochuzené o tu zvláštní ingredienci, díky které při šavásaně mezi údery srdce máme pocit, jako bychom se dotýkali nebe. Nebo nebe nás. Nebo my byli nebem. Nebo nebyli ničím!

75 minut. Zvoň na zvonek Lotus.

Podložky na půjčení.

Cena 150–350 Kč

8.jpg

Pátek od 8:00 v letenském Pohledu, Letohradská 16, Praha 7

Přijď si pro osvěžující šplouchanec energie v neuspěchané, ale svižnější flow s jasným záměrem: opečovat se tam, kde zrovna jsi.

 

Podle ročního období, toho, co se děje ve světě, v místnosti a dle Tvých potřeb poladíme aparát našeho těla-mysli-srdce, abys získala odstup, jasnost a dokázala sis poradit se vším, čemu čelíš.

 

Někdy uzemňujeme, protože cítíme roztřesení. Jindy chceme prodechnout hruď do všech stran a roztančit srdce. Někdy jsme KO a jindy skotačíme. Těším se na Tebe ve všech těchto polohách!
 

60 minut. Zvoň na zvonek Velký sál.

Podložky na půjčení.

Cena 108–300 Kč

bottom of page