top of page

10

dní 

k pokoji

ANDREA KEPKOVA
Bez názvu (1900 x 1000 px)22.jpg

Vrať se ke kořenům praxe, která Ti dává radost a znovu se zamiluj do jejích základů

Osvěž svou praxi, zjednoduš své dny, zjemni nároky na sebe a poznej, jaké to je, být ráda* přesně tam, kde zrovna jsi.

Poznáváš se v tomhle?

 • Přeješ si pro sebe více aktivního odpočinku, umět si vyčistit hlavu a mít dobrý pocit, že jsi pro sebe udělala něco vyživujícího – s radostí a bez pocitu, že musíš.
   

 • Dáváš józe hodně času, ráda se na veřejných lekcích zapotíš a protáhneš, ale chtěla bys více propojit mentální a tělesný aspekt ásanové praxe (prostě se naučit, jak být více mindful a dát své praxi meditativnější rozměr).
   

 • Jsi možná zkušená jógini, nebo věčná začátečnice, ale tak jako tak chceš prozkoumávat napojení na svou duši i tělo, chápat mystiku a vědu ukrytou v jógových pozicích a nezůstávala v této praxi na povrchu.
   

 • Občas se cítíš zahlcená nároky a požadavky, rychlostí života i devastujícími zprávami ze světa a někde uvnitř víš, že nejlepší protilátkou je navázání hlubokého vztahu se svou duší.
   

 • Chceš skutečně pochopit a zažít, co je prána, proč používáme mudry, osvojila si dech Udždžájí (a co to proboha je ta hlasivková štěrbina), protože víš, že pravidelná praxe je tím nejlepším, co pro sebe můžeš udělat k nalezení trvající radosti!

Jmenuji s Andrea a už 4 roky učím v online programech stovky zvídavých jóginek, jak směrovat pozornost k sobě, v souladu se sebou, neodstřiženě od každodenního života, ale přímo v něm.

 

Chápu Tvé přání být vědomá, nenechat si utíkat den za dnem, žít s radostí a s péčí o sebe i o druhé. Proto mě moc baví přetavit zdánlivě komplikované učení jógy do praxí, které jsou skousnutelné, pochopitelné, aplikovatelné a hlavně udržitelné u Tebe doma! 

10 dní k pokoji Andrea Kepková

Představ si, že

 • Cítíš větší svobodu a prostor v mysli díky opečovanému tělu, umíš skutečně vydechnout, uvědomit si své potřeby i utišit mysl a uvolnit stres
   

 • Máš k dispozici místo nahodilých lekcí ve studiích nebo na YouTube srozumitelné, jasné a konsistentní vedení v praxi, díky které se skutečně můžeš ihned cítit lépe
   

 • Prohloubila jsi vztah se sebou – ten nejdůležitější vztah Tvého života
   

 • Získala jsi nástroje, jak podpořit své mentální a emoční zdraví + udržet si vnitřní klid a jasnost, díky kterým se na sebe můžeš ještě více spolehnout i ve vypjatých situacích
   

 • Skutečně rozumíš, proč + co ve své jógové praxi děláš, čeho si všímáš, kam směřuješ pozornost, kam dýcháš
   

 • Vytříbila jsi svou pozornost vůči jemnějším vjemům a signálům těla i podvědomí a užíváš si toto napojení sama na sebe, protože to je prostě to nejlepší napojení! :)
   

Představuji 

10

dní 

k pokoji

ROOTS

Osekáme všechno, co je nad zemí a plně se napojíme na kořeny: kořeny praxí, které děláme (a proč je vlastně děláme), i na naše vlastní (odkud a s čím díky našim předkům přicházíme).

 

Příroda, období Štíra, svátky jako Samhain, Dušičky, Dívalí (hinduistický svátek světla a tmy) – vše nám připomíná nutnost usebrání se, posezení s životem a smrtí, zírání do tmy a nalezení světla v tom nejprostším. Aby na jaře zase mohlo vykvést, vyživíme základy.

 • Dostaneš nový impulz v deseti společných praxích: pečující i hravé hatha jógové ásanové praxe + meditace + pránájáma, jejichž cílem nebude dělat, ale vnímat se (a pomět se:).
   

 • Zažiješ hluboké zklidnění nervové soustavy a zjemnění stresové reakce kombinací jógových technik, které si zažiješ v komfortu svého domova bez dojíždění. 
   

 • Užiješ si spoustu zábavy na podložce ve skupině podobně smýšlejících kamarádek, se kterými můžeš sdílet všechno – a příležitost k tomu bude během dvou Zoomových setkáních.
   

 • Objevíš novou pestrost i v tom, co je zdánlivě obyčejné + ruku v ruce s tím probudíš novou úroveň vděčnosti za to, co často přehlížíme.
   

 • Vyzvi sama sebe k deseti praxím, které Ti zaberou sotva tolik jako prokrastinace na sociálních sítích a poznej tu změnu, kterou jsi Ty sama schopná do svého života vnést!

Co tě čeká?

Setkáme se celkem desetkrát. Zapiš si termíny přenosů:

Pondělí 6. 11. od 7:15 | zahájení | cca 45 minut
Středa 8. 11. od 7:15 
Pondělí 13. 11. od 7:15 
Úterý 14. 11. od 19:00 | webinář: kořeny praxe jógy z pohledu anatomie s Mgr. Annou Reiterovou

Čtvrtek 16. 11. od 7:15 
Sobota 18. 11. od 8:30 | praxe + meditace | cca 75 minut
Pondělí 20. 11. od 7:15 
Středa 22. 11. od 19:00 | večerní praxe + meditace 

Sobota 25. 11. od 8:00 | přenos živé lekce z Komařic

Pondělí 27. 11. od 19:00 | zakončení + společná meditace | cca 60 minut

Pondělní rána začneme krásným vstupem do týdne se intencí a kotvou (mantrou či cvičením) pro celý týden. Ranní přenosy budou kompletní ásanové praxe s meditací, mantrou či dechovým cvičením a závěrečnou relaxací a budou trvat 30 až 45 minut. To zvládneš! 

Získáš také dva přenosy přes Zoom, možnost zeptat se na cokoli fyzioterapeutky, mé kamarádky Aničky Reiterové, zacvičit si s námi z jógového víkendu v Rezi.dance i si společně zameditovat.

 

Nemusíš být s námi live: záznam každé lekce Ti zůstane hned po jejím skončením a můžeš si jej pustit buď později během dne, nebo kdykoli jindy. 

1.png

Cena:

Cena za výzvu 10 dní k pokoji je dobrovolná a odvíjí se od Tvé finanční situace.

 

Doporučená cena je mezi 1080 Kč a 2080 Kč, neboli 108–208 Kč za každý přenos + jeho záznam. Číslo účtu je pořád stejné, 1967237053/0800.

 

Prosím neostýchej se zvolit si vlastní částku, budu moc ráda, když se připojíš, i pokud finance nedovolují. Naopak pokud Tě finanční situace nebrzdí, svůj příspěvek můžeš směřovat k horní hranici. Věřím, že Ti kurz přinese velkou hodnotu.

Jak to probíhá technicky:

Je to úplně jednoduché: buď se připojíš k lekci se mnou živě, nebo si jí pustíš během dne, pokud chceš výzvu absolvovat společně. Pokud se Ti časy a termíny nehodí, neva. Záznamy lekcí Ti zůstanou a můžeš si je pouštět po vlastní časové ose.

Lekce vysílám přes Facebook v uzavřené skupině. Pokud nemáš FB, napiš. Záznam lekce je dostupný vždy hned po jejím skončení (takže pokud cvičíme např. od 7:30 ráno, v 8:30 si ji už můžeš pouštět. 

Připojuješ se poprvé a jsi zvědavá, jak vypadaly minulé praxe? Podívej se tady:

Tohle vše získáš, když se připojíš do výzvy:

 • Tři ranní pondělní nabíjecí praxe, které jsou můj nejoblíbenější způsob, jak místo snoozování budíku vyskočit jako laňka (možná ještě v pyžamu) na podložku v 8 ráno už mít odmeditováno a načerpáno na týden před sebou!
   

 • Dvě zoomová setkání: workshop s fyzioterapeutkou a lektorkou jógy Annou Reiterovou a závěrečný večerní rituál se společnou meditací + kruhem.
   

 • Víkendový přenos z ranní praxe na jógovém retreatu v překrásné Rezi.dance, aby sis užila společnou sílu a energii skupiny – protože jóga se má dělat společně!
   

 • V uzavřené facebookové skupině budeme sdílet tipy, náměty i se jen tak podporovat a vytvoříme tak to, čemu se v sanskrtu říká kula, komunita, která se schází se záměrem sdílet svou duchovní praxi a zažít spojení s ostatními i sebou. 
   

 • Získáš vedení zkušené lektorky, která miluje, co dělá a co nejštědřeji předává všechny tipy, vychytávky a radosti, co se naučila:)
   

 • Na rozdíl od drop-in, jednorázových lekcí na sebe lekce v kurzu tematicky i anatomicky navazují a Ty tak prohlubuješ smysluplně svou praxi.
   

 • Jak mi kamarádky psaly: cvičení je po internetu spoustu, ale přesah, který dostanu v tomto kurzu, je jedinečný.

O kurzech jógy 10 dní k pokoji

Kurz 10 dní k pokoji začal jako virtuální desetidenní výzva k praxi jógy doma při prvním lockdownu na jaře roku 2020. Stejně jako pandemická omezení i kurz měnil formu:) a i když se studia otvírala, chuť po společné virtuální praxi zůstala. 

 

Dnes jsou kurzy 10 dní k pokoji synonymem udržitelné a ucelené domácí praxe. Každý kurz 10 dní k pokoji je tematický balíček 10 domácích lekcí, které na sebe navazují, rozvíjí fyzické i mentální praxe a pomáhají dlouhodobě kultivovat zdravý a vyrovnaný vnitřní svět. 

Kurzy 10 dní k pokoji nabízím několikrát ročně jako dostupnou a kvalitní praxi jógy:

Dostupné finančně:

stipendia pro všechny samoživitele*ky, umělecké profese či studentstvo. I bez stipendia je cena za plnohodnotnou praxi jógy od 108 korun – hodnota převyšuje cenu. Zbytek platíš svou přítomností, svou snahou:)

Dostupné časově:

deset online živých přenosů několikrát týdně s neomezenou možností se k záznamům vracet po vlastní časové ose. Ušetříš spoustu času tím, že nemusíš hledat časově vhodnou lekci a jet na ni do studia. Zapíšeš si termíny přenosů do diáře a je to. 

Dostupné fyzicky:

praktikují s námi i začátečnice, nemusíš mít tedy dlouhou zkušenost s jógou. Jsem zvyklá v průběhu lekcí nabízet varianty pro pokročilé i začátečníky, aniž by to narušilo rytmus a flow lekce. 

Dostupné prostorově:

nemusíš nikam chodit, cvičíš ve svém domácím studiu, které není odtržené od běžného života, praxi si nosíš domu.  

Přečti si recenze na 10 dní k pokoji:

DSC08454_websize.jpg

*Protože naprostá většina mého klienstva jsou ženy, používám ženský rod – ke společné praxi jsou ale vítání všichni.
**Doba trvání praxe a termín konání se může kvůli nečekaným událostem změnit.

bottom of page