top of page

REGISTRUJ SE: prosincový přelom ✨

Online, živě vysílaný kurz začíná Slunovratovou oslavou 21. 12.! Přežij vánoční shon a užij si konec roku spolu se silnou komunitou žen. Čeká Tě 7 živých přenosů, společné meditace a ucelený soubor nástrojů a praxí, abys dokázala tyto dny prožít ukotvená a v klidu.


Slunovrat odstartuje virtuální sérii lekcí, která nám pomůže projít krásným i náročným obdobím přelomu roku, připoj se:

zvědomíš si svá očekávání i hodnoty + vědomě se připravíš na svátky, abys v lednu nelitovala, že šly prožít víc v souladu se sebou

získáš nástroje k navigování setkání s rodinami a možných triggerů

✧ budeš se vracet v krátkých mikro-meditacích ke svému vnitřnímu prostoru, aby ses neztratila v mnoha návštěvách, jídle a víně:)

✧ spojíš se s komunitou kamarádek, získáš podporu a porozumění v kruhu

✧ vytvoříš si vlastní afirmaci, symbol či gesto, které Ti přes svátky bude připomínat návrat k sobě.

Dovol si prožít sváteční dny místo „na autopilota“, zbrklých reakcí a následného pocitu vyprázdněnosti (protože syndrom povánočního splínu je real!) v mentální jasnosti, ukotvenosti v sobě a s pocitem hluboké vděčnosti za dary života. 🎁ROZPIS ONLINE SETKÁNÍ A PRAXÍ:


21.12. středa 19:30 zahajovací oslava Slunovratu a rituál:

úvod ke kurzu, teorie. Definice Tvého tématu, vizualizace, mantra, pránájáma, ásana. 90 minut


23. 12. pátek 9:00 společná meditace, námět k reflexi + sdílení:

příležitost spojit se živě v meditaci, mluvit spolu, sdílet, aktivně naslouchat 45 minut


24.12. sobota 7:30 Štědrodenní třicetiminutovka:

zklidnění, záměr pro den, protažení a trocha ohně:) praxe sestavená tak, aby ses k ní mohla vracet i další busy dny plné rodinných návštěv, kil cukroví a brsalátu.

30 minut


25. 12. neděle samostatná praxe:

deníčkový úkol, podnět k sebereflexi a vlastního spočinutí


26.12. pondělí 9:00 ranní závan vitality:

ásanová praxe, očistné techniky, povzbuzení cirkulace a metabolismu

45 minut


29.12. čtvrtek 19:00 Yin & Tonic:

hluuuboce vyživující a obnovující praxe s prvky restorativní a jin jógy

60 minut

1.1. neděle 17:00 novoroční praxe + sdílení (Zoom):

rytmická sekvence, meditace s mantrou pro nové začátky a vizualizace, následné zakončení a rozloučení v kruhu

75 minut


DENÍČKOVÉ NÁMĚTY A SELF-CARE ÚKOLY


V průběhu kurzu se Tě budu snažit motivovat, podporovat a inspirovat poezií, citáty a deníčkovými úkoly – náměty a otázkami k sebereflexi a sebepoznání. Budeme je společně také vyhodnocovat. Jsou to malilinkaté jednohubky, které Ti nezaberou příliš času a energie, ale vytvoří příznivé vnitřní prostředí, aby Ti bylo v tomto období dobře.DÁRKY, TOMBOLA & BONUS


Pro prvních 20 přihlášených jsem dala dohromady dárečky z Nepálu: od mého učitele posvěcené rudrakši, přívěsky, korále a kapsičky, ale i několik mých oblíbených knih z nakladatelství Dharmagaia a One Woman Press.


Jako oslavu nového roku ke skončení kurzu obdaruji dalších 10 kamarádek v tombole. Přála jsem si, aby byl tento kurz plný inspirace, laskavosti a každá z vás měla možnost vybrat si z dárečků, který je pro ni ten nej. Proto si ve skupině každá vybere, jaký dáreček chce, a pak až o něj budeme losovat!


Shlédni ukázku dárečku a ospalou Lilku na konci:))

Uděláme si to prostě nejlepší! Vykouzlíme si prostředí k tomu, aby zase mohla promluvit naše duše, rozkvetla naše vnitřní moudrost a uvidíme, co se bude dít!


BONUS: výklad Tarotu na příští rok od Aury Jaguari


Aurora Jaguari přijala po dvou letech pozvání do našeho kruhu. Tato divoška, tanečnice, zcestovalá šamanka a léčitelka nám daruje výklad z Tarotu na rok 2023. Termín upřesníme. Předloni jste psaly třeba: Děkuji Auroře za vyklad, jako bych se dívala na mou současnou situaci, kde jsem cely rok měla pocit, že snad stojím na místě a teprve před pár týdny, kdy už jsem chtěla pomalu vzdát svůj sen něco secvaklo a je to teda jízda 💫❤️PROČ SE PŘIPOJIT – zase a nebo konečně poprvé?


 • zavážeš se sama sobě, kamarádkám ve skupině i mně, že se budeš pravidelně věnovat SOBĚ!

 • živé přenosy jsou ohromná výhoda – fakt Tě na podložku dokopou

 • pustit si vše můžeš i ze záznamu během kurzu i po jeho skončení

 • nebudeš na to sama! Blbý den? Napíšeš do skupiny a uvidíš tu spoustu podpory.

 • najdeš rytmus a ukotvení v tomto lehce schizofrenním období, kdy čas utíká moc rychle, nebo pomalu

 • zjistíš o sobě spoustu nového – kdo je to „já“, co je má esence?

 • na rozdíl od drop-in, jednorázových lekcí na sebe lekce v kurzu tematicky i anatomicky navazují, prohlubuješ tak smysluplně svou praxi

 • každodenní deníčkový úkol jako připomínka malého, krátkého vnitřního zastavení

 • jak mi kamarádky psaly: cvičení je po internetu spoustu, ale přesah, který dostanu v tomto kurzu, je jedinečný.


Cena a stipendium pro všechny v těžké finanční situaci

Cena zůstává tak nízká, jak je jen možné – minimální doporučená výměna energie je 1080 Kč. Za to získáš: 6 hodin vedených praxí, ke kterým se můžeš vždy vracet, možnost se dvakrát setkat živě na Zoomu, nástroje, které můžeš používat celý rok, výklad Tarotu na 2023 a spoustu nevyčíslitelné společné energie.


Pořád platí nabídka částečného i plného stýpka – stačí napsat , že kurz potřebuješ, ale finančně si jej nemůžeš dovolit. Sama si navrhneš, zda chceš/můžeš zaplatit později, či vůbec, půlku nebo ani kačku. Nikomu jsem nikdy neřekla ne. #womensupportwomen Napiš ale rovnou (dejsipokoj@gmail.com), není na co čekat! Ať to nemusím řešit chvilku před začátkem přenosu:))!


Start této online výzvy je 21. 12. v 19:30. Začneme seznámením, úvodem, nalezením společného i individuálního záměru (slibu, Sankalpy) a posvěcením naší cesty, mantrou.

 Jak se připojit:

 • vyplň formulář úplně dole (nebo mi napiš na dejsipokoj@gmail.com), že jsi IN na prosincovou jízdu

 • svůj příspěvek (1080 Kč) odešli na č.ú. 1967237053/0800 – uvidím jméno odesílatele, není třeba nic psát do poznámky

 • následně se připojíš do Facebookové skupiny. Skupina už je vytvořená, zveřejňuji v ní exkluzivní článečky a začínáme se v ní seznamovat a sdílet!

Připoj se hned, pro prvních 20 přihlášených mám ✼ ҉ dárky ҉ ✼ .


Om, těším se

Andrea


Takhle prožily kamarádky společný prosinec 2020:


„Musím tu napsat, co mě teď zasáhlo u srdce při pročítání očekávání nás všech od tohoto kurzu. Pořád mě nepřestává překvapovat, jak jsme si podobné, jak jsme tu ve virtuálním světě propojené, jak jsou naše touhy podobné. Kouzlo života mě nepřestává udivovat. Vždy jsem si myslela, že to vše prožívám jen já a pak tu čtu vaše komentáře a co píše Andrejka a úplně tomu rozumím, vždyť já se cítím úplně stejně. Těším se z každé chvilky ve společnosti tolika odvážných žen. JE MI CTÍ. 💗🙏🤗 P.S. Ale je to zas..ná dřina. 😃“

„Já zahájila až dneska a teda musím říct, to je fakt jízda! Nevím jestli jsem tak nastavená já, nebo ty Andrejko, nebo tady družstvo kamarádek, ale já teda lítám do všech stran a čaruju světýlka. Naprosto vysoká široká daleká praxe. Centrifuga galaxy, fjuuuuha, děkuju! Namasté!“

„Je hezky vedet, ze by se člověk měl soustředit na sebe a ze “ja” jsem pro sebe na prvním miste a pak všechno šlape, jak má..takze stejnou laskavost, soucit a lasku jako projevuju ostatním, mužů projevit i sobě a dovolit si být peo sebe bohyni🌷 dekuji vám vsem ostatním bohynim, ze vzniká tenhle krasny pocit/ženský kruh🌷krasny den a diky i tobe nebeska Andrea Kepkova, ze jsi schopna tohle v lidech vzbudit..🌷“

459 zobrazení

Comments


bottom of page