top of page

Naplněno: retreat v Rezi.dance

Víkend snů hlásí místo! 📣


Máme po nemocné kamarádce jedno volné místo na měsíce dopředu vybookovaný retreat na nejkrásnějším místě v Čechách, kde každá Tvá potřeba je vyslyšena ještě dřív, než na ni pomyslíš... místo, kde dokážeš hluboce vypnout, načerpat, neustále se kochat a okouzlovat, dosyta jíst, besedovat v kruhu i u vína s podobně naladěnými ženami, smát se, nahatá skákat ze sauny do soukromého biotopu... Termíny na příští rok jsou již PLNÉ, takže bych moc neváhala a využila toto okénko příležitosti! :))


Jak to probíhá?


Představ si, že ve čtvrtek 23.11. večer přijedeš do tohoto ráje, dáš si saunu (nebo sklenku u krbu), neformálně se seznámíme a ano – hlavní highlight – Alešova kuchyně Tě nasytí.V pátek (i sobotu a neděli) ráno Tě probudím zpívající mísou, jak říká kamarádka Bára „z úcty ke kamarádkám si aspoň vyčistíš zuby“ :D a bez mluvení, v tichosti, rozespalé a s klidnou myslí, se setkáme v ateliéru na vydatnou ranní jógovou praxi. Kolem deváté ráno nás už bude čekat výborná snídaně a po ní pár hodin ničeho.


Retreaty totiž organizuji tak, aby bylo dost praxe, ale i dost času na nicnedělání, objevování místní bohaté knihovny, procházky po lese, otužování, povídání i ticha. Po lehkém obědě a jeho vytrávení se setkáme na odpolední workshop a po večeři vytáhne své „tetovací cajky“ Romík, pokud budeš mít chuť, na malou tetůvku.
Program:

✺ příjezd do Rezi.dance: ve čtvrtek odpoledne, možnost saunování a otužování, procházka a zklidnění po cestě z Prahy

○ začínáme večeří kolem 20:00 a následuje neformální zahájení v kruhu

✾ páteční + sobotní program začíná kolem 7 ráno meditací, dechovou praxí a jógou, následuje snídaně. oběd. odpolední workshop, večeře. dáme si program v přírodě, mindful procházku se záměrem, oheň... program je sestavený tak, abys měla dost vedené praxe i čas na lelkování, nicnedělání, houpání se v hamace s knihou a saunování (a upíjení vínka)

⦿ nedělní ráno začínáme praxí a končíme brunchem o mnoha úžasných chodech.

⦾ cena za 3 noci ve výjimečné, těžce stylové Rezi.dance, kde nás vítají výjimeční hostitelé Markéta & Aleš, za přeplněnou:) penzi (vegeteriánské – ale vegan a bezlepek není problém), za veškeré praxe jógy, workshopy a tetování, pokud budeš chtít, je 7000 Kč. Protože ale odpadla kamarádka na poslední chvíli, nabízím slevu 1000 Kč, abychom místo i na poslední chvíli zaplnili.


Jak se přihlásit:

  • napiš na dejsipokoj@gmail.com, že jedeš!

  • pošli zálohu (3000 Kč) na 1967237053/0800

  • těš se!

bonusek:

tetovačka: bereme s sebou tatéra Romika a můžeš po večerech vymýšlet, jestli si vytetuješ kroužek podle skleničky od vína, symbol óm nebo svou kočku

nahrávka sobotní praxe: dostaneš video z naší ranní jóginy, abys měla kousek Komařic navždycky u sebe doma


Taky se už Tvoje nervy, tělíčko (a žaludek) taaak mooooc těší na naší staronovou Komařickou partu? Napiš hned! 😘😘 Získej sílu a ukotvi se v sobě - ať máš, odkud brát!
TLDR: Jestli jsi ten typ, co skroluje až dolu, tady to nejdůležitější: jóga, kruh, sdílení, tetůvka, dokonalé jídlo, boží kamarádky, bude to klidný i veselý a hluboký i jemný. Vyplatí se to 🙌🧖🏼‍♀️🪷😘❤️❤️‍🔥🥳💞 3 noci, topová vege strava, dvě praxe denně. Last minute sleva za odpadlou kamarádku -1000 Kč, takže jedem s medem za 6000 Kč 🤍 tak napiš hned!😘😘85 zobrazení
bottom of page