top of page

JSI ŽIVEL! Registruj se na posledních 10 dní k pokoji

Pomozme přesyceným smyslům, unavenému tělu a vyčerpané mysli odpočinout. Ulevme si od následků stresu a zažehněme oheň, který nás provede začátkem nového roku. Začínáme 8.1.!


Srdečně zvu k prožití posledního kurzu 10 dní k pokoji. Posledních deset našich setkání bude sladkých, lahodně zahřívacích a vyživujících. Čeká Tě 10 živých přenosů, 10 meditací a ucelených ásanových praxí.


Noci jsou dlouhé a magické, dny šeré a ospalé – a my jich využijeme k živelným, zimním praxím.


Představíme si mudry, dech, meditaci a zábavné energizující sekvence ásan.


V roce 2021, jehož číslem je 5, propojíme pět elementů země, vzduchu, ohně, vody a éteru. Obnovíme harmonii a rovnováhu v tomto studeném a tmavém období.


Nebudou chybět ani kouzelné, dlouhé a hluboce uvolňující restorativní praxe, díky kterým se plně navrátíš sama do sebe. Nechť ze mě starosti, obavy a stresy sklouznou!


Jestli:

se cítíš se po svátcích mimo kontakt se sebou, se svou ženskou schránkou

se chceš naučit způsoby, jak vyvažovat své energie

máš touhu spojit se spoustou žen, se kterými je zábava a které tě obejmou i na dálku

na Tebe někdy mluví vnitřní kritik, soudce, hlas nedostatečnosti, hlas pochyb a nároků

ses setkala s depresí či úzkostí

se ráda poznáváš a chceš být svobodná,


je tenhle kurz pro Tebe.

PROČ SE ZAPOJIT DO KURZU?


Tohle nejsou anonymní předtočená jógová videa, která se nutíš zapnout a odcvičit. Je to společný, živý, autentický, komunitní zážitek, ve kterém jsem s Tebou krok za krokem. Bez nucení, bez tlaku, s absolutním porozuměním a maximální laskavostí.


Tento kurz není míněný jako teoretické předávání hromad informací, znalostí a teorií, které si můžeš prostě přečíst. Přeji si, abychom vše, co známe, vkládaly do vlastní zkušenosti a došly poznání skrze praxi, skrze náš prožitek.


Ta největší síla jógy tkví tam, kde se učíme pracovat s jemnými aspekty jógy a optimalizovat jemné (pránické) tělo. S prohlubováním naší jógy můžeme zažívat stále jemnější aspekty Já. A právě tyto jemné vrstvy ovlivňují náš zdravotní stav a duševní pohodu.DOSTANEŠ:

Deset 60 až 90 minutových setkání – vysílaných živě, autenticky, spontánně a v souzvuku s energií Tvou a celé naší skupiny

Praxe vybrané (nejen) dle Ayurvédy přesně pro toto období: lednová depka, zima a tma, přepapané bříško, madla lásky kolem pasu a málo sebe-lásky

Škálu jógových technik od budování OHNĚ po sladké, vyživující yin yoga sessions

Vedení, podporu + sílu komunity ve změnách mindsetu

Pomoc s tvorbou Tvého nejvyššího, posvátného záměru, sankalpy

Mudry, dechovou praxi a vedené meditace, které Tě vrátí k TVÉ AUTENTICITĚ

VYHNEŠ se největším trablům a chybám spojených s novoročními předsevzetími

Víc svobody + naplnění, spočinutí v sobě a přítomnosti

Hmatatelné techniky, které Tě provedou dalším obdobím Tvého života.

PŘIHLAŠ SE ⬳ napiš mi na mail dejsipokoj@gmail.com, že jsi lednovým živlem!

napiš mi na dejsipokoj@gmail.com, že máš zájem se přidat! Piš prosím opravdu jen na mail

svůj příspěvek odešli na č.ú. 1967237053/0800

následně se připojíš do Facebookové skupiny.
ROZPIS NAŠICH SETKÁNÍ:


8.1. pátek 19:30 zahajovací praxe

10.1. neděle 9:30

13.1. středa 19:30 novolunní praxe + půst

16.1. sobota 9:30

19.1. úterý 7:00

21.1. čtvrtek 19:30

23.1. sobota 9:30

26.1. úterý 7:00

28.1. čtvrtek 19:30 úplňková praxe + půst

31.1 neděle 9:30 zakončení
JAK TO FUNGUJE


Kurz probíhá od 8.1. do 31.1. v uzavřené skupině na Facebooku. Stačí Ti telefon, tablet nebo počítač + účet na Facebooku + wifi nebo data. FB profil si můžeš založit i nějaký anonymní, jak už řada z vás udělala. Nemusíš se s nikým spřátelit :) jen být ve skupině.


Nemusíš být online v době přenosu. Je to samozřejmě fajn, ale spousta kamarádek pravidelně nestíhá, dokoupila si kurz později, jede si ve svém tempu a vyhovuje jim to.


Toto je poslední kurz v tomto ryze live, živě, vysílaném formátu. Jak už stovky z vás zažily – každý kurz je absolutně jedinečný, protože ho spoluvytváříte!


Jak je kurz časově náročný? Kolik do toho dáš, tolik dostaneš zpátky – jako se vším. Protože jsme ale ženský kruh a má práce je také silně žensky orientovaná, je náš proces nelineární. Poslouchej svou intuici, své potřeby a uvidíš, kdy a jak se k jakému tématu vracet.


Pokud pro svou duši a mentální zdraví kurz potřebuješ, ale nemůžeš si ho dovolit, prosím napiš mi o stýpko. Nikdy jsem nikomu neřekla ne – a nehodlám začínat. Chceme a potřebujeme Tě mezi námi. A platící kamarádky mohou mít dobrý pocit – díky vám je to možné!PROČ SE PŘIPOJIT – zase a nebo konečně poprvé?


Náplň kurzu je nejmilejší a sladká jako měkké růžové marshmellows pro Tvou duši :)

Živě vysílané praxe Tě fakt dokopou na podložku – navíc jsou vysoce interaktivní. Zároveň se k nim můžeš vracet ve VLASTNÍM TEMPU

Intimní, lidský, provázaný zážitek i v době společenské izolace

Zodpovědnost k sobě a své praxi: zavážeš se sobě, ale i mně a ostatním kamarádkám, že do naší společné cesty dáš, co můžeš – ne víc, ne míň.

Doplňující, navazující sebe-poznávací náměty k vlastní kontemplaci či deníčkování

Dvě blízké kamarádky, moje inspirace a učitelky, které nám v bonusových ZOOM přenosech pomohou s vědomým vytvářením cílů.

•Nebudeš na to sama! Blbý den? Napíšeš do skupiny a uvidíš tu spoustu podpory.

•Najdeš rytmus a řád

Na rozdíl od drop-in, jednorázových lekcí na sebe lekce v kurzu tematicky i anatomicky navazují, prohlubuješ tak smysluplně svou praxi

Jak mi kamarádky psaly: cvičení je po internetu spoustu, ale přesah, který dostanu v tomto kurzu, je jedinečný.


Mezi velkými bonusy bude conscious goal setting, vizualizace snů, mood boardy a hezká dávka psychologie a sebepoznání.CENA KURZU A STIPENDIUM PRO NEVYDĚLÁVAJÍCÍ (POSTIŽENÉ KORONOU)


Kurz samostatně stojí 2108 Kč.

Dva kurzy zakoupené společně 3108 Kč (místo 4264 Kč).


Přihlas se s kamarádkou

za 3108 Kč místo 4264 Kč.Pořád platí nabídka částečného i plného stýpka – stačí napsat, že kurz opravdu potřebuješ, ale finančně si jej nemůžeš dovolit. Sama si navrhneš, zda chceš/můžeš zaplatit později, či vůbec, půlku nebo ani kačku. Nikomu jsem nikdy neřekla ne. #girlssupportgirlssupportgirlsStart naší online výzvy je 8.1. v 19:30. Začneme seznámením, úvodem, nalezením společného i individuálního záměru (slibu, Sankalpy) a posvěcením naší cesty, mantrou. Následující dny podle rozpisu v uzavřené skupině na Fb. Dál nás čeká:

Vyvážený koktejl fyzicky náročnějších a meditativnějších praxí

108 pozdravů slunce, symbolika 108 a meditace v pohybu

Kontemplace záměrů, přání, cílů a Sankalpy, posvátného slibu duše

Živelné propojení elementů vesmíru vnějšího i vnitřního

Blahodárné meditace, očista ducha, obnova těla i mysli

Uznání naší dosavadní cesty, podpora nového začátku s čistým štítem, připravení se na období nového roku a nové energie.


Vše, co umím a dokážu zprostředkovat a předat pro to, abys tento rok prožila usazena ve své síle, své pravdě, s pokojem a úsměvem.

PŘIHLAŠ SE

napiš mi na dejsipokoj@gmail.com, že máš zájem se přidat! Piš prosím opravdu jen na mail

svůj příspěvek odešli na č.ú. 1967237053/0800

následně se připojíš do Facebookové skupiny.

Připoj se hned! Skupina už je vytvořená a začínáme se v ní seznamovat a sdílet!


Om omm, těším se omomoooc!

AndreaJsi nejlepsi ucitelka, kterou jsem potkala a na prvni dobrou jsem vedela, ze "k tobe patrim" :). A budu s tebou cvicit, meditovat, brecet, smat se a zazivat aha momenty u nekterych denickovych ukolu, sekat drivi, zpivat omy, mantry, vzyvat Durgy dal, jasny 😀😘898 zobrazení

Comments


bottom of page