top of page

Nabídka práce pro Dejsipokoj.cz

Dejsipokoj.cz je projekt kombinující jógu, meditace a sebestudium s důrazem na kladný vztah sama k sobě a podporu duševního i fyzického zdraví.


Hledáme kreativní a energické kamarádky na několik pozicí pro online i offline projekty a k pomoci nastartování výcviku jógy YTT200.


Hledáš-li velmi obohacující, naplňující a zábavnou pracovní náplň s přesahem, čti dál.S jakými aktivitami potřebujeme pomoc:

 • administrativa neboli klikání, nastavování, vyplňování, databázování:)

 • příprava a realizace marketingové strategie podle ročního harmonogramu & jeho důsledné dodržování

 • newslettery: tvorba podkladů a rozesílání mailingů (Mailchimp)

 • pomoc se správou sociálních sítí a webu

 • realizace kampaní na FB

 • komunikace s webmasterem, příprava podkladů pro landing pages

 • pomoc s realizací a organizací online i offline seminářů, workshopů a lektorského kurzu včetně administrativy

 • konkrétně budeme řešit třeba akreditaci jógového instruktorského kurzu s Indickou World Yoga Alliance a českým ministerstvem školství, e-book, e-mailové newslettery, Facebookové reklamy, 5denní jógovou výzvu nebo střih videí s externím střihačem

 • co Tě baví a naplňuje – hledáme několik kamarádek, z nichž každá bude dělat to, co umí a dělat chce, takže tato náplň se přirozeně domluví a rozvine.

Jaké znalosti a dovednosti bys měla mít:

 • Ráda bych, abys měla předešlou praxi s administrativou, copywritingem a/nebo marketingem

 • Spolehlivost, samostatnost, pozornost k detailu

 • Perfektní porozumění AJ, protože budeme pracovat podle podkladů z marketingového kurzu od coachky Destinee Bernman

 • Kreativitu a dobré nápady

 • Znalost marketingových nástrojů a pravidel

 • Chuť se vzdělávat

 • Je nutná vlastní duchovní praxe a vnitřní práce.

Co Ti můžume nabídnout: Zajímavou a pestrou práci ze začátku na pár hodin týdně, která Tě bude bavit, možnost realizovat vlastní nápady a práci na velmi důležité pomoci pro ženy jako my. Ohromnou zkušenost z online prostředí podle nejaktuálnějších marketingových postupů. Nestandardní příjemné tvořivé prostředí. Budeme se scházet na meditace, stanovení záměru pro nejlepší blaho všech bytostí, budeme si naslouchat, naslouchat naší intuici a necháme se vést tím, v co věříme a co si přejeme pro naše okolí. Nebudeme fungovat jako v korporátu:) Chci, abychom uměly čistě a jasně komunikovat, tvořily s radostí a uměla sis stanovit hranice, aby ses cítila především dobře. Obrovským bonusem pro kamarádky, které se věnují online marketingu je přístup a volné využití půlročního kurzu Accelerate od Destinee Bernman v hodnotě 9000 USD (jo, bejby). Do launche (spuštění) prvního online kurzu je tato pozice neplacená, protože v této chvíli se zatím nemůžeme zavázat k finanční odměně. V okamžiku, kdy se kurz začne prodávat, se chci jako opravdu nejlepší šéfka postarat o to, aby Tvá odměna byla poctivá, fér a dala Ti pocit blahobytu – záleží tedy na naší domluvě a na tom, jakých výsledků se nám podaří docílit. Do té doby nabízím veškeré své online kurzy zdarma. Pokud s námi vydržíš dál, výměnou za Tvé úsilí Ti bude kromě domluvené finanční odměny i Yoga Teacher Training v řádu desítek tisíc korun.

O mně:


Přes 10 let jsem pracovala v kompetitivním prostředí lifestylových vydavatelství jako redaktorka, pak jsem z potřeby dělat něco smysluplnějšího odjela jako NGO Coordinator do Nepálu, kde jsem rok pracovala na marketingu a koordinaci výroby, brandu a neziskovky Thao.cz. Pracovala jsem i v PR a marketingu. Byla jsem i jako Fundraising Copywriter v Člověku v tísni. Teď už se chci věnovat pouze józe s tím, že jsem si ze všech zkušeností vzala to nejlepší – i se poučila z nejhoršího, jak v kolektivu pracovat nechci:)Jak nás kontaktovat:


Prosím, pošli e-mail na dejsipokoj@gmail.com (jinam prosím nepiš). Popiš nám, co z výše popsané práce bys ráda dělala a proč myslíš, že by Ti to šlo. Dál můžeš připojit pár slov o sobě, co máš ráda, jakou máš meditační či jinou praxi a co je pro Tebe v životě nejdůležitější. Jestli máš nějaké předchozí ukázky své práce, pošli taky.


Moc děkuji, jestli jsi dočetla až sem a těším se na formování dejsipokojného dream teamu :)


Andrea452 zobrazení

Comments


bottom of page